Viditelné nedostatky v bytě už se nedají dál přehlížet, ale Vám se přesto i při pouhém vyslovení slova rekonstrukce dělá mdlo? A všechno to bourání, prach a hluk si raději ani nepředstavujete? Hoďte Vaše starosti za hlavu a svěřte se do rukou odborníků, s nimiž bude rekonstrukce bytu hračka. Přece nebude žít pořád v tom starém. Zvyšte si Váš životní komfort a dejte Vašemu bytu úplně novou tvář. Bytové rekonstrukce Vám zajistí tým zkušených odborníků, od koupelny po obývací pokoj, ale vybrat si nábytek a ostatní bytové doplňky zůstane na Vás.

 Velkou pozornost byste měli věnovat především výběru kvalitního vybavení do Vaší ložnice, tedy hlavně postele, která je dominantou celé místnosti. Zdravý spánek je totiž základ. Protože v posteli strávíme třetinu svého života, je jasné, že se nejedná o jen tak ledajaký kus nábytku. Postel ovlivňuje nejen kvalitu našeho spánku, ale i naše zdraví, náladu, energii. Bez kvalitní matrace však ani ta sebelepší a sebekrásnější postel, ať už čalouněná či masivní, neposkytne dokonalý odpočinek. Rozhodně se tak na ní nevyplatí šetřit – mějte na paměti, že se jedná o dlouhodobou investici, navíc o investici do Vašeho zdraví. Správně zvolená matrace totiž udrží Vaši páteř v přirozené poloze, uleví od bolesti kloubů, bederní či krční páteře.

 Výraznou roli, pokud jde o kvalitu spánku, hrají také polštáře, které vytváří správnou oporu hlavy. V nabídce je široké množství polštářů z různých materiálů – polštáře z paměťové či bio pěny, polštáře tempur, gelové či zdravotní polštáře. Ten správný si vybírejte také podle preferované polohy ve spánku. Nepodceňujte ani lůžkoviny – přikrývky volte podle ročního období, na jaře a na podzim poslouží středně hřejivé lůžkoviny, v zimě vysoce hřejivé a na léto postačí lehké, splývavé a vysoce prodyšné. Dopřejte si luxus v podobě kvalitního spánku.