Přijde Vám Vaše bydlení zastaralé? Omrzel se Vám již interiér bytu? Nebo přestal vyhovovat Vašim nárokům a potřebám? Pak je ten správný čas na modernizaci Vašeho bydlení – na rekonstrukci. Ať už se rozhodnete rekonstruovat kuchyň – srdce každé domácnosti, či koupelnu – místo nejen k očistě, ale i k relaxaci, obraťte se na profesionály. Svěřte se do rukou odborníků, kteří zvládnou rekonstrukci bytu od A až do Z, poradí Vám a zajistí vše potřebné, od řemeslníků a materiálu až po finální úklid. A po fázi rekonstrukce nastává fáze vybavování „nové“ místnosti.

V řadě panelových bytů, ale i v některých rodinných domech, je problém s nedostatkem místa. Proto je někdy obtížné nalézt nábytek podle našich požadavků a zároveň možností. Ať Vás trápí málo prostoru či atypické tvary místností, nechte si vytvořit nábytek na míru přesně podle Vašich představ. Nejen, že perfektně zapadne do Vašich prostor, plně se přizpůsobí Vašemu interiéru, ale navíc je zárukou kvality a originality, protože odráží Váš osobní styl. Kromě toho jistě oceníte příjemný poměr ceny a kvality.

Pokud bojujete s nedostatkem úložných prostor, pak Vám skvěle poslouží praktické a zároveň stylové vestavěné skříně. Nábytek na míru uvítáte také v kuchyni, kde je třeba mít všechno hezky po ruce, účelně zařízené, maximálně přehledné a zároveň také snadné na údržbu, aby byl úklid rychlý a nenáročný. Řada rodičů také ocení nábytek na míru do dětského pokoje. Umožní šikovně a přehledně schovat všechny panenky, autíčka, stavebnice a další hračky, které vyžadují spoustu prostoru. Své uplatnění najde nábytek na míru také v předsíni, kde šikovný systém skříní, věšáků a poliček zajistí efektivní uspořádání Vašich věcí. Víme totiž, že důležitá je také funkčnost a praktičnost, nikoli pouze vzhled. Pokud si nevíte rady, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poradíme, vše přizpůsobíme Vašim přáním a rozpočtu a vypracujeme 3D model, abyste viděli finální vzhled Vašeho nového interiéru. Stylový zakázkový nábytek na míru bude nejen dobře vypadat, ale bude také účelný, poskytne vysoký komfort a umožní efektivně využít veškerý volný prostor.