Zub času se nemilosrdně podepisuje nejenom na nás samotných, ale také na našem bydlení. V okamžiku, kdy nám stávající prostor přestává vyhovovat ať už funkčně či dispozičně, a původní vybavení je zastaralé, poničené a otlučené, pak je ten ideální čas na rekonstrukci bytu. Rekonstrukce se nemusíte obávat, pokud ji svěříte do rukou odborníků, veškeré starosti a zodpovědnost spojená s celkovou úpravou interiéru padá na jejich hlavu. Zkušený tým profesionálů složený ze zedníků, instalatérů, obkladačů, podlahářů, malířů i elektrikářů si hravě poradí se všemi stavebními pracemi a změní váš byt od podlahy až po strop. A vy si tak budete moci zase spokojeně žít.

 Jakmile je rekonstrukce úspěšně za vámi a vaše bydlení opět září novotou, přichází váš čas – prostor je třeba zabydlet a zútulnit. Toho snadno dosáhnete pomocí bytových doplňků a dekorací, které často plní nejen funkci estetickou, ale také praktickou a stávají se tak šikovnými a nepostradatelnými pomocníky našich všedních dnů.

 Jedná se především o kuchyňské doplňky, jako jsou elegantní skleněné misky, na kterých můžete servírovat oříšky, ovoce či jiné pochutiny. Drobné pohoštění bude jistě ještě více chutnat také z luxusního a stylového etažéru a barevných talířů, podávat ho můžete i na elegantním servírovacím podnose. Prostřený stůl oživí a jedinečné kouzlo každému drinku dodá nápojové sklo v zářivých barvách, které lze mýt i v myčce na nádobí. Pro zvláštní příležitosti nesmí chybět sklenice na víno v jednoduchém nadčasovém designu, ani skleničky na sekt, díky nimž si budete pamatovat výjimečné momenty. Romantickou atmosféru a tu správnou náladu dodají skleněné svícny v moderních barevných odstínech, které dosahují zajímavých optických efektů.

Milovníci kávy si svůj lahodný nápoj mohou připravit i bez drahého kávovaru ve stylové kávové konvici v nadčasovém designu. Nádherně vypadají také skleněné dekorace, které vtisknou interiéru jiskru, zajímavým doplňkem vašeho domova se stanou skleněné přesýpací hodiny, radost jistě udělají i ručně vyráběné skleněné vázy různých tvarů a barev.

Bytové doplňky jsou tou pověstnou třešničkou na dortu, která váš nový interiér doladí podle vašich představ.