Nabízíme malovaní i zdobení stěn a interiérů štukatérskými pracemi, klasickou výmalbou, ozdobnými štuky, luxusními nástřiky i moderními 3D malbami stěn, které oživí váš interiér a dodají mu nový vzhled. Naše nabídka péče o interiér je opravu široká a naším cílem je vždy spokojenost zákazníka. Veškeré práce provádíme na přání našeho zákazníka i na klíč.

Štukování

Štuky jsou velmi jemné omítkové směsi, díky kterým získáme hladké zdi, připravené na nátěry. Štuk je svrchní vrstva omítky a vytváří základní vrstvu bez výstupků, map či prohlubní. Vyžaduje dobrou znalost technologií, postupů i kvalitních materiálů, které my dokážeme zajistit. Naši štukatéři provádí kvalitní štukatérskou práci na vysoce kvalitní i estetické úrovni.

Speciální úpravou jsou ozdobné štuky, jejichž aplikací lze dosáhnout dekorativních barevných i tvarových efektů, které jsou žádané v mnoha interiérech historického rázu. Mezi nejčastější ozdobné štuky patří benátský štuk, antický štuk a marocký štuk. Oblíbené jsou i imitace přírodních materiálů.

Malování stěn a stropů

Maše malířské práce zahrnují kvalitní výmalbu stěn i stropů v panelových, zděných, dřevných i sádrokartonových interiérech. Zakládáme si na výběru kvalitních barev, dobré přípravě stěn a stropů před výmalbou i dodržování doporučených a léty ozkoušených postupů. Malování stropů a stěn provádíme vždy s konzultací se zákazníkem tak, abychom minimalizovali omezování běžného chodu domácnosti. Máte sádrokartonové bytové jádro? Informujte se u nás o jeho rekonstrukci!

Luxusní úpravy stěn

Mezi nové a prvotřídní techniky úpravy stěn patří nástřiky a 3D malby stěn. Jedná se o dekorativní úpravy stěn do originálních interiérů. Nástřik i 3D malba se vyznačují vysokou odolností, omyvatelností a čistotou. Díky své dobré přilnavosti se hodí do obývacích pokojů, dětských pokojů, koupelen, kanceláří i do zdravotnických a restauračních zařízení. Nástřiky i 3D malby jsou moderní náhradou samolepících tapet. Vyskytuje se vám na stěnách zvlnění, nesourodá omítka nebo hrubší přechody? Nástřik či 3D omítka stěny opticky vyrovnávají, důležité je však také nasvětlení stěn.

Připravujete svůj interiér na změnu barvy nebo úpravy stěn a stropů? Svěřte tuto práci certifikovaným pracovníkům, kteří odvedou odbornou a kvalitní práci za vás. Veškeré přípravné i dokončovací práce zajistíme.

Máte zájem o naše služby? Zpracujeme Vám nezávaznou kalkulaci.

Veškeré kalkulace rekonstrukcí jsou prováděny individuálně po zaměření u zákazníka. Kalkulaci Vám vyhotovíme max. do 5 pracovních dnů.