Přemýšlíte o celkové přestavbě a rekonstrukci bytového jádra? Žádá si to již vaše aktuální bytová situace? Ideálním řešením se zdá být využít služeb profesionálů, kteří jsou natolik znalí a zkušení ve svém oboru, že přestavba a rekonstrukce bytového jádra se zrealizuje jako po mávnutí kouzelného proutku.

Přemýšlíte-li skutečně o realizaci rekonstrukce panelákového bytového jádra a nechcete nechat všechny starosti spojené s touto přestavbou na svých bedrech, kontaktujte odborníky ve svém oboru.

Takovou společností jsme my, BYTEXPERT. Jsme tady pro vás, abychom vaše představy změnili ve skutečnost.

Jsme specialisté na rekonstrukce a přestavby panelákových bytových jader. Veškeré realizace provádíme kompletně, tedy zajistíme potřebný materiál a veškeré nutné práce zajistíme. Veškeré práce spojené s přestavbou a rekonstrukcí bytového jádravyzdění bytového jádra – provádíme systematicky, promyšleně a podle předem sestaveného plánu rekonstrukce. Tím výrazně šetříme nejen váš čas, ale i nemalé peníze.

Vždyť kdo by si nepřál mít kompletně zrekonstruované a přestavěné bytové jádro za pár dní a bez zbytečných problémů. Kontaktujte nás pro více informací.

Rekonstrukce bytového jádra obkladovými panely ABITIBI

Provádíme pomocí obkladových panelů ABITIBI, které se dováží ze zahraničí. Vynikají svojí voděodolnou glazurou a jsou velice přizpůsobivé podkladovému povrchu, což je velká výhoda právě na umakartová bytová jádra. Některé realizace nabízí fotogalerie.

Obkladové panely jsou vyrobeny z lisované celulosy,  speciální technologií je nanášena svrchní vrstva barvy a glazovány. Rozměry panelů jsou 122 x 244cm, tloušťka 0,5cm.

Výhody tohoto způsobu rekonstrukce:

Doporučujeme tam, kde nechcete velké změny, ale luxusní řešení za pár dní!

Orientační ceny při rekonstrukci bytového jádra:

Ceny a doba rekonstrukce se odvíjí od množství a druhu prováděných prací( instalatérské práce, pokládka dlažby, úprava stropu, zadní stěna WC atd.)

Celková rekonstrukce bytového jádra obkladovými panely trvá maximálně 5 dní!

Každá zakázka je zpracovávána individuálně, na základě zaměření technikem, vyhotovení cenové kalkulace a sepsání objednávky, kde je přesně určen termín  a smluvená celková částka zakázky.

Jak pracujeme a proč si vybrat právě nás

Naši pracovníci dodržují  smluvené termíny a částku, kterou obě strany sepsaly v objednávce nijak nenavyšujeme. Nabízíme zkušenosti, kvalitní provedení i spolehlivost při realizaci zdění koupelen nebo rekonstrukce bytového jádra v panelovém domě. Zajistíme kompletní rekonstrukci bytového jádra od zaměření a společné konzultace, projektového návrhu, vybourání a odvozu starého jádra, přes samotnou realizaci a finální úklid, pro to, abyste se vy nemuseli o nic starat

Rádi vám poradíme při výběru toho správného vybavení, obkladů i dlažby do koupelny.

Co obsahuje kompletní rekonstrukce bytového jádra

V cenové kalkulaci jsou obsaženy veškeré stavební, obkladačské, elektrikářské i instalatérské práce, obklady i dlažby, vodovodní baterie, vana, umyvadlo, WC, dveře a dokončovací práce.

Získejte nový a moderní interiér, ve kterém se budete cítit dobře a útulně. Naplánujte si vaši novou koupelnu a splňte si svůj dlouholetý sen!

V případě jakéhokoliv dotazu použijte prosím kontaktní formulář.

Máte zájem o naše služby? Zpracujeme Vám nezávaznou kalkulaci.

Veškeré kalkulace rekonstrukcí jsou prováděny individuálně po zaměření u zákazníka. Kalkulaci Vám vyhotovíme max. do 5 pracovních dnů.