S námi chodíte po nové podlaze raz dva.

Nabízíme vám pokládku kvalitní dřevěné i laminátové plovoucí podlahy, PVC, dlažeb i koberců za skvělé ceny. V naší nabídce naleznete podlahové krytiny značek Quick-step, Parador či Magnum aj. Vybrat si můžete z široké škály barevných odstínů, které vám s pomocí našeho architekta pomůžeme vybrat, můžete se  spolehnout i na odborný servis v oblasti pokládky podlah. Součástí naší nabídky je vyměření plochy, cenová kalkulace i profesionální poradenské služby. Ty zahrnují pomoc s výběrem nejvhodnější podlahové krytiny dle vašich individuálních požadavků a možností. Naše firma samozřejmě provádí také veškeré přípravné práce a dokončovací práce.

Plovoucí podlahy

Provádíme odbornou montáž všech druhů plovoucích podlah od předních značek na trhu. Nabízíme také poradenství při výběru plovoucích podlah vhodných svým vzhledem i funkcí do vašeho prostoru. Naše nabídka zahrnuje laminátové i dřevěné plovoucí podlahy. Vyberte si z mnoha odstínů a typů podlah a profilů spojovacích i krajových lišt, koncovek a spojek.

Dlažby

Nabízíme možnost výběru ze široké nabídky dlažeb. Ke všem dlažbám vám doporučíme i vhodné obkladačky z naší nabídky včetně listel a dalších detailů. Opět rádi zajistíme odbornou úpravu podkladů, odstranění původní dlažby a další přípravné práce a samozřejmě i montáž dlažby. Pokládku dlažeb a obkladů provádíme dle společné dohody s architektem a designérem, která koresponduje s individuálními sny zákazníka.

PVC

Na přání zákazníka provádíme i pokládku PVC a jiných druhů podlahových krytin, ze kterých si určitě vyberete. Zároveň vám doporučíme nejvhodnější PVC, které se do vašeho interiéru hodí. PVC se vyznačuje vysokou odolností a pružným materiálem, proto je vhodná do kuchyní, předsíní i kanceláří. PVC patří mezi velmi žádané podlahoviny a my vám pomůžeme s výběrem dekoru a barvy i s její odbornou pokládkou.

Koberce

Na základě vašich požadavků vám doporučíme typ stříhaných i smyčkových koberců a způsob pokládky koberců, kterou zajistí naše firma a to včetně jakýchkoli úprav. V našem studiu si můžete vybrat z mnoha vzorníků koberců přesně ten, který se vám do interiéru hodí. Pokládku koberců nabízíme v bytech, domech i komerčních prostorách.

Využijte našich profesionálních služeb a nechte si doporučit, kterou z podlahových krytin byste měli zvolit právě do vašeho interiéru. Pomůžeme vám s volbou i pokládkou podlahových krytin.

Máte zájem o naše služby? Zpracujeme Vám nezávaznou kalkulaci.

Veškeré kalkulace rekonstrukcí jsou prováděny individuálně po zaměření u zákazníka. Kalkulaci Vám vyhotovíme max. do 5 pracovních dnů.