Fasáda je neodmyslitelnou součástí každého domu. Plní funkci nejen estetickou, ale chrání také dům pře mechanickým poškozením a přírodními vlivy jako je vítr, déšť, kroupy, slunce i vlhkost. Každá fasáda tak má svoji životnost, kterou se my s naší realizací budeme snažit prodloužit na maximum díky odbornosti našich pracovníků.

Vyřešíme problémy s fasádou za vás!

Naše firma provádí kvalitně a rychle realizaci nových i opravy starých fasád, čištění fasád, aplikaci fasádních omítek či odstraňování plísní a řas z fasád za skvělé peníze. Nabízíme také opravení statických trhlin, trhliny okolo rámů oken i malých vlasových trhlinek ve fasádě. Opravit zvládneme také sprašující fasády, které byly narušeny působením povětrnostních vlivů, UV zářením nebo přirozeným stárnutím fasády. Dalším problémem, který dokážeme řešit je výskyt řas či plísní na povrchu fasád. V takovém případě na fasádu naneseme speciální přípravky, které fasádu zbaví řas, plísní, mikroorganismů i hub.

Máte fasádu znečištěnou od soli nebo je oprýskaná kvůli kamínkům? Ozvěte se nám a my dáme vše do původního stavu! Na fasády nanášíme sanační omítky, které z domu odvádí vlhkost a předchází tak k odlupování fasády i mokrým mapám od soli.

Nová fasáda

Veškeré oprýskané původní fasády, ať už s hladkou či strukturovanou omítkou zvládneme důkladně smýt a nanést novou fasádu, která bude hrdě reprezentovat svého majitele. S ohledem na prodyšnost, odolnost i pružnost fasády nabízíme aplikaci fasády hned několik způsoby.

Ozdobné prvky a římsky na fasádách

Máte na vaší fasádě ozdobné prvky, o které byste při rekonstrukci fasády neradi přišli? Nebojte se, naše firma při rekonstrukci dokáže zachovat a vylepšit veškeré okenní profily, římsy i ozdoby. V mnoha případech jsou však ozdoby natolik porušené, že je třeba je odstranit a vytvořit nové a lepší.

Konzultace a kompletní poradenství v oblasti fasád

Poskytujeme odborné poradenství, zahrnující i složité případy či rekonstrukci historických objektů a dodáváme fasádní práce z certifikovaných fasádních systémů a materiálů, včetně zateplovacích systémů ve výborné kvalitě. Od návrhu až po realizaci s vámi budeme úzce spolupracovat, aby byla konečná realizace přesně podle vašich přání. Poradíme vám také mnoho užitečných tipů, které byste měli do svého výběru fasády zahrnout a správně se rozhodli při výběru technologie opravy fasád, natěračské firmy, výrobce i správného odstínu fasády.

Naše služby provádíme kvalitně a za přijatelné ceny. Přijďte a přesvědčte se sami.

Máte zájem o naše služby? Zpracujeme Vám nezávaznou kalkulaci.

Veškeré kalkulace rekonstrukcí jsou prováděny individuálně po zaměření u zákazníka. Kalkulaci Vám vyhotovíme max. do 5 pracovních dnů.