Omrzel se vám už vzhled vašeho bytu a zasloužili byste si jeho renovaci? Naše firma zajistí vše, co je k modernizaci a celkové rekonstrukci interiérů potřeba. Váš byt změníme od podlahy až ke stropu přesně podle posledních trendů, zkombinovaných s vašimi plány a představami o vašem novém a krásném bydlení. Vycházíme i ze specifikací vašeho interiéru tak, aby k sobě zvolené materiály a bravy dobře ladily a společně vytvořily nadstandardní interiér.

Co vše zařídíme při celkové rekonstrukci

Naše cíle při rekonstrukci interiérů

Zakládáme si na kvalitně a profesionálně odvedené práci. V případě dotazů či změn nemusíte kontaktovat žádného jiného řemeslníka, veškerá komunikace bude probíhat pouze mezi vámi a naší firmou.

Snažíme se najít vždy optimální řešení podle vašich požadavků s ohledem na stav a velikost interiérů. Dohodnuté termíny a postupy nijak neměníme stejně jako konečnou cenu. Samozřejmostí je poskytnutí cenové kalkulace s výpisem všech  položek.

Podlahy:

Nadstandartní povrchové úpravy stěn:

Obkladové panely ABITIBI  do interiéru:

Obkladové panely dokonale imitující dřevo, kámen, cihly. Veškeré vzory v našem e-shopu . Instalace se provádí lepením. Schovají se případné nerovnosti stěn, zejména v panelových domech (spoje panelů aj.). Vhodné do bytů i komerčních prostor.

Mardom Decor:

Lišty, pilastry, rozety, sloupy a stovky dalších dekorativních prvků tvoří přesvědčivou a komplexní nabídku malých prvků, tvořících krasný celek.

Štukatérské prvky Mardom Decor mají jen jeden účel — zdobit každý prostor, ve kterém jsou použity.

MARDOM

 

Spolehněte se na kvalitu

Veškeré stavební práce od zaměření až po finální realizaci provádí pouze naše firma. Jedině tak vám dokážeme náš profesionální přístup i práci. Kompletní realizace může trvat od 3 – 8 týdnů podle náročnosti prací a velikosti interiérů. Tato doba je však vždy dohodnuta předem a zaznamenána ve smlouvě o dílo.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefon či email. Společně si sjednáme osobní schůzku, na které pro vás rádi vypracujeme nezávaznou nabídku.

Máte zájem o naše služby? Zpracujeme Vám nezávaznou kalkulaci.

Veškeré kalkulace rekonstrukcí jsou prováděny individuálně po zaměření u zákazníka. Kalkulaci Vám vyhotovíme max. do 5 pracovních dnů.