Akce

BYTEXPERT s.r.o. Vám nabízí novou službu, kterou provádíme ve spolupráci s firmou CONDECOR.

Dekorativní betonové podlahy představují dokonalé řešení zpevněných ploch v interiéru i exteriéru. Svým vzhledem, výbornými vlastnostmi a podstatně nižší cenou, než u přírodního nebo umělého kamene, uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Dekorativní betonové podlahy vznikají ražením dekorativního prvku speciálně vyrobenou PUR raznicí přímo do čerstvé betonové desky. Tato betonová deska je aplikována přímo na zhutněné podloží, jehož tloušťka je závislá na uvažovaném zatížení (chodníky pro pěší, plochy vystavené pojezdu nákladních automobilů).

Výsledkem je podlaha s vysoce estetickým designem v moderním nebo tradičním stylu, který imituje povrchy různých druhů stavebních materiálů jako je přírodní kámen, břidlice, žula, opuka, cihla, dlažba, dřevo, dlažební kostka.

Ashlar2lakeland_3random_4

Dekorativní ražené omítky  představují dokonalé řešení pro svislé plochy, které vynikají nádherným designem imitující přírodní materiály a lze jej použít v exteriéru i interiéru. Svým vzhledem, výbornými vlastnostmi a podstatně nižší cenou, než u přírodního nebo umělého kamene, uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Dekorativní betonové stěny vznikají ražením dekorativního prvku PUR raznicí přímo do čerstvé vrstvy speciální maltové směsi. Tato dekorativní maltová směs je aplikována na předem připravený podklad zdiva v tloušťce, odpovídající hloubce raženého designu.

Výsledkem je povrch stěny s vysoce estetickým designem v moderním nebo tradičním stylu, který imituje povrchy různých druhů stavebních materiálů jako je dřevo, cihla, pískovec, žula a břidlice, a to v různém tvaru a velikosti skládaného kamene.

razeny_beton-1_5razeny_beton-12_7razeny_beton-7_6

Více fotografií na oficiální fotogalerii CONDECOR.

 

Cenová kalkulace a návštěva technika zdarma!

Sepsání objednávky v naší vzorkové prodejně na Praze 10 – Záběhlice.

 

Píší o nás na portále PRO ŽENY.CZ rekonstrukce umakartové koupelny.

 

Zúčastnili jsme se natáčení pro televizi ČT 24 , Ekonomika plus – reportáž ,

,, Reputační weby,,zde se můžete podívat .

 

Poskytli jsme rozhovor portálu nejremeslníci.cz, můžete si přečíst zde.